Wyszukiwarka
Wyniki wyszukiwania:
kościół | Nowe strony franciszkańskich klasztorów!

Nowe strony franciszkańskich klasztorów!

Drodzy czytelnicy portalu franciszkanie.pl. Już od ponad trzech lat intensywnie pracujemy nad naszą obecnością w Internecie w nowym wydaniu. Nasze poczynania mogliście śledzić najpierw w mediach społecznościowych i na YouTube. Dziś nasza społeczność w tej przestrzeni liczy już ponad dwadzieścia tysięcy osób, a przygotowane dla Was materiały uzyskały setki tysięcy wyświetleń.

Kolejnym etapem naszej pracy było uruchomienie naszej strony franciszkanie.pl w nowym wydaniu. Zależało nam, żebyście mogli w tym jednym miejscu mieć dostęp do publikowanych przez nas treści, być na bieżąco z wydarzeniami ważnymi dla naszej prowincji, a także znaleźć najbardziej podstawowe informacje dotyczące duchowości franciszkańskiej.

W cały ten projekt wpisane było także przygotowanie stron poszczególnych klasztorów. Choć są one do siebie podobne, co sprawia, że od razu wiecie, że macie do czynienia z naszymi braćmi pracującymi w różnych miejscach, to jednak każda ze stron jest przygotowana zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego miejsca. Wszystko także zostało zaprojektowane tak, żebyście szybko i bez zbędnych przeszkód mogli odnaleźć te informacje, które w danym momencie są Wam najbardziej potrzebne.

Na chwilę obecną powstały strony klasztorów w Harmężach, Dąbrowie Górniczej, Radomsku, Głowience, Rychwałdzie, Głogówku, Lublinie, Krośnie, Horyńcu-Zdroju, Legnicy, Sanoku, Lubomierzu oraz Szklarskiej Porębie. Udało się również stworzyć strony WSD w Krakowie oraz franciszkańskiego zespołu Fioretti. Niedługo będziecie mogli zobaczyć kolejne. Tymczasem zapraszamy Was do odwiedzenia tych stron, które już funkcjonują:

Fioretti

podziel się:
Arkadiusz Góra OFMConv