Wyszukiwarka
Wyniki wyszukiwania:
zaproszenia | Rekolekcje w Kalwarii Pacławskiej

Rekolekcje w Kalwarii Pacławskiej

Od października 2022 r. nasi bracia z Kalwarii Pacławskiej poszerzyli działalność rekolekcyjną. Służy temu powstałe w ostatnim czasie zaplecze logistyczne z salami konferencyjnymi i pokojami mieszkalnymi. Tematyka prowadzonych na Kalwaryjskim Wzgórzu rekolekcji skoncentrowana jest zasadniczo wokół słowa Bożego, św. Franciszka z Asyżu, Czcigodnego Sługi Bożego o. Wenantego Katarzyńca oraz weekendów małżeńskich.

Ponadto, poza stałymi propozycjami, istnieje możliwość indywidualnego pobytu służącego odpoczynkowi i wyciszeniu. 

Dodatkową opcją związaną z pobytem w Kalwarii Pacławskiej jest również wolontariat, czyli możliwość nieodpłatnego czasowego pobytu na Kalwaryjskim Wzgórzu z czasem na modlitwę i pracę na rzecz Sanktuarium. Tę propozycję bracia kierują zwłaszcza do mężczyzn, dla których taki czas mógłby być czasem pogłębienia relacji z Bogiem, ale także rozeznania powołania. 

 

Poza powyższymi propozycjami istnieje również możliwość organizowania konferencji, spotkań, szkoleń dla grup czy to duszpasterskich, czy określonych grup zawodowych. Serdecznie zapraszamy!

 

Więcej informacji na temat już konkretnych terminów rekolekcji można znaleźć na stronie www.kalwaria.franciszkanie.pl/rekolekcje/

podziel się:
Redakcja