Wyszukiwarka
Wyniki wyszukiwania:
duchowość | Czy można być samotnym w związku? | tylko lepiej

Czy można być samotnym w związku? | tylko lepiej

NIE OPUSZCZĘ – to ostatnie wielkie ślubne przyrzeczenie. Ale co tak naprawdę znaczy? Czy opuszczasz małżonka tylko, kiedy go zdradzasz albo porzucasz? Czy może jednak za tymi słowami kryje się coś więcej? Co to znaczy BYĆ dla kogoś codziennie? Czy możesz być samotnym w małżeństwie, skoro obok Ciebie zawsze jest mąż lub żona? Czy można opuścić kogoś z pozoru go nie opuszczając? I jak tego uniknąć? Na te i wiele innych pytań w najnowszym odcinku TYLKO LEPIEJ odpowiada Arkadiusz Szarek.

Odtwórz wideo

TYLKO LEPIEJ to seria, w której Arkadiusz Szarek zaprasza nas do swojego domu. Nie ma lepszego miejsca do rozmowy o małżeństwie, niż miejsce przy stole. Bo właśnie małżeństwa dotyczy ta seria.

 

Będzie on dzielił się tym, w jaki sposób, wraz ze swoją żoną przeżywają swoje małżeństwo, w sposób szczególny skupiając się na przysiędze małżeńskiej. W kolejnych odcinkach słuchać będziemy o poszczególnych słowach małżeńskiego ślubowania oraz o zachętach i zobowiązaniach, które z nich wynikają.


TYLKO LEPIEJ to dwa słowa, kóre nasz gospodarz uczynił hasłem swojego małżeństwa. Mają one nieco buntowniczy charakter i są mocną odpowiedzią na slogany mówiące, że małżeństwo to koniec. Koniec wolności, koniec czasu, koniec przyjemności i szczęścia. W serii tej spróbujemy odkryć, czy da się żyć inaczej. Czy po ślubie może być tylko lepiej.

podziel się:
Redakcja