Wyszukiwarka
Wyniki wyszukiwania:
duchowość | Gorąca potrzeba poznania CIEBIE | tylko lepiej

Gorąca potrzeba poznania CIEBIE | tylko lepiej

„Biorę Ciebie”. Ciebie. Ze wszystkim. Z całym bagażem emocji. Z całą Twoją historią. Ze wszystkim, czego oczekujesz ode mnie. To ważne. To odpowiedzialność na całe życie. Bo co, jeśli biorę Ciebie, a nie będziemy mogli mieć dzieci? Bo co, jeśli „po drodze” nasze plany okażą się różne? Małżeństwo to ciągły proces poznawania siebie i „Ciebie”. Jak najlepiej do tego podejść? Posłuchajcie koniecznie w najnowszym odcinku naszej serii TYLKO LEPIEJ.

Odtwórz wideo

TYLKO LEPIEJ to seria, w której Arkadiusz Szarek zaprasza nas do swojego domu. Nie ma lepszego miejsca do rozmowy o małżeństwie, niż miejsce przy stole. Bo właśnie małżeństwa dotyczy ta seria.

 

Będzie on dzielił się tym, w jaki sposób, wraz ze swoją żoną przeżywają swoje małżeństwo, w sposób szczególny skupiając się na przysiędze małżeńskiej. W kolejnych odcinkach słuchać będziemy o poszczególnych słowach małżeńskiego ślubowania oraz o zachętach i zobowiązaniach, które z nich wynikają.


TYLKO LEPIEJ to dwa słowa, kóre nasz gospodarz uczynił hasłem swojego małżeństwa. Mają one nieco buntowniczy charakter i są mocną odpowiedzią na slogany mówiące, że małżeństwo to koniec. Koniec wolności, koniec czasu, koniec przyjemności i szczęścia. W serii tej spróbujemy odkryć, czy da się żyć inaczej. Czy po ślubie może być tylko lepiej.

podziel się:
Redakcja