Wyszukiwarka
Wyniki wyszukiwania:
film | Małżeństwo to koniec wolności? | tylko lepiej – Arkadiusz Szarek

Małżeństwo to koniec wolności? | tylko lepiej – Arkadiusz Szarek

Dlaczego często myślimy o małżeństwie jak o końcu czegoś, a nie jak o początku? Czy małżeństwo to rampa, po której można się tylko zsuwać? Skąd w ogóle bierze się u nas takie myślenie? I co zrobić, żeby pozbyć się takiego patrzenia na związek?

W pierwszym odcinku naszego nowego cyklu TYLKO LEPIEJ na te pytania odpowiada Arkadiusz Szarek. Dlaczego TYLKO LEPIEJ? O tym również możecie posłuchać w pierwszym odcinku nowej serii.

Odtwórz wideo

TYLKO LEPIEJ to seria, w której Arkadiusz Szarek zaprasza nas do swojego domu. Nie ma lepszego miejsca do rozmowy o małżeństwie, niż miejsce przy stole. Bo właśnie małżeństwa dotyczy ta seria.

 

Będzie on dzielił się tym, w jaki sposób, wraz ze swoją żoną przeżywają swoje małżeństwo, w sposób szczególny skupiając się na przysiędze małżeńskiej. W kolejnych odcinkach słuchać będziemy o poszczególnych słowach małżeńskiego ślubowania oraz o zachętach i zobowiązaniach, które z nich wynikają.


TYLKO LEPIEJ to dwa słowa, kóre nasz gospodarz uczynił hasłem swojego małżeństwa. Mają one nieco buntowniczy charakter i są mocną odpowiedzią na slogany mówiące, że małżeństwo to koniec. Koniec wolności, koniec czasu, koniec przyjemności i szczęścia. W serii tej spróbujemy odkryć, czy da się żyć inaczej. Czy po ślubie może być tylko lepiej.

podziel się:
Redakcja