Wyszukiwarka
Wyniki wyszukiwania:
film | Prawdziwa intymność – Anna Sobierajska – Słyś o seksie, który jest spotkaniem | jestem

Prawdziwa intymność – Anna Sobierajska – Słyś o seksie, który jest spotkaniem | jestem

Co zrobić, żeby seks był udany? Co złego robi ludziom niewłaściwe rozumienie nauczania Kościoła w tej kwestii? Co seksualność ma wspólnego z wiarą?

Anna Sobierajska – Słyś – młoda żona, która zawierzyła Bogu i zaprosiła Go realnie do życia, teraz dzieli się swoją codziennością, relacjami i przemyśleniami na kanale na YouTubie, gdzie można posłuchać cyklu o jej drodze do małżeństwa.

Dziś w rozmowie w odważny i bezpośredni sposób opowiada o swojej drodze do uchwycenia tego, o co tak naprawdę chodzi w nauczaniu Kościoła nt. seksualności. Nie boi się mówić o błędach, które sama popełniła, ale i o problemach, z którymi zmierzyła się w tej przestrzeni przez Kościół. W ciele człowieka i jego funkcjonowaniu dostrzega geniusz Stwórcy. Na przykładzie swojego męża, który przygotowując się do zawarcia małżeństwa przyjął wiarę, opowiada, że ludzka miłość, dzięki współpracy z Bożą łaską, może przezwyciężyć niszczycielskie pożądanie i wskazać drogę do prawdziwej intymności. Dziś razem z mężem zostawiają Bogu przestrzeń, nie planują, są otwarci na to, co przyjdzie.

Kanał Ani: https://www.youtube.com/@sobierajskosc

Odtwórz wideo

Możesz również posłuchać w formie podcastów:

podziel się:
Agnieszka Głowacka