Wyszukiwarka
Wyniki wyszukiwania:
styl życia | Rób z nami większe rzeczy! | mniejsi

Rób z nami większe rzeczy! | mniejsi

Róbmy razem WIĘKSZE rzeczy! Tak brzmi hasło własnie rozpoczynającej się kampanii we współpracy franciszkańskiej Fundacji Brat Słonce i kanału „mniejsi”, gdzie na co dzień, jako redakcja tworzymy dla Was treści. 

W filmie mówimy o tym, jak WY – nasi odbiorcy i subskrybenci kanału przyczyniliście się do powstawania miejsc, gdzie możemy nagrywać materiały dla Was i….. no właśnie! Koniecznie posłuchajcie!

Odtwórz wideo

W czym możesz nam pomóc?

 

WSPARCIE FINANSOWE
Nagrania i montaż realizujemy samodzielnie. Współpracujemy także z osobami świeckimi, których zatrudniamy. Twoje wsparcie finansowe przeznaczymy m.in. na tworzenie nowych treści, rozwój naszej działalności, wynagrodzenie dla naszych pracowników i nowy sprzęt.

 

AKTYWNOŚĆ W SOCIAL MEDIACH
Jak to już dobrze wiemy – lajki, suby, komentarze! To jest bardzo cenne i pozwala tym treściom, a co za tym idzie dobrej nowinie docierać dalej. Dodatkowo, jeśli dzielicie się swoimi pomysłami to jesteście dla nas dużą inspiracją. Staramy się na bieżąco Wam odpisywać.

 

MODLITWA
Będziemy także ogromnie wdzięczni za modlitwę w intencji tego, co tutaj budujemy, w intencji osób zaangażowanych i całego dzieła! My także o Was codziennie pamiętamy!

 

Liczymy na Was!


Jeśli chcecie nas wesprzeć to WPŁATY INTERNETOWE i szczegóły dotyczące innych opcji znajdziecie na stronie Fundacji – tutaj  

podziel się:
Redakcja