Wyszukiwarka
Wyniki wyszukiwania:
duchowość | Uczciwość, czyli przyjaźń w małżeństwie | tylko lepiej

Uczciwość, czyli przyjaźń w małżeństwie | tylko lepiej

Dziś słowo klucz to UCZCIWOŚĆ. To słowo jest nierozerwalnie związane ze słowem PRZYJAŹŃ. A nad przyjaźnią trzeba pracować. Przy-jaźń – jaźń to poczucie własnego ja. To poczucie własnej osobowości. A więc dwie dusze stykają się ze sobą. Jak to zrobić? Kluczem w budowaniu relacji jest rozmowa. Z doświadczenia wiemy, że ludzie nie potrafią rozmawiać. Jak to zmienić? I co to daje? Koniecznie posłuchajcie w najnowszym odcinku TYLKO LEPIEJ.

Odtwórz wideo

TYLKO LEPIEJ to seria, w której Arkadiusz Szarek zaprasza nas do swojego domu. Nie ma lepszego miejsca do rozmowy o małżeństwie, niż miejsce przy stole. Bo właśnie małżeństwa dotyczy ta seria.

 

Będzie on dzielił się tym, w jaki sposób, wraz ze swoją żoną przeżywają swoje małżeństwo, w sposób szczególny skupiając się na przysiędze małżeńskiej. W kolejnych odcinkach słuchać będziemy o poszczególnych słowach małżeńskiego ślubowania oraz o zachętach i zobowiązaniach, które z nich wynikają.


TYLKO LEPIEJ to dwa słowa, kóre nasz gospodarz uczynił hasłem swojego małżeństwa. Mają one nieco buntowniczy charakter i są mocną odpowiedzią na slogany mówiące, że małżeństwo to koniec. Koniec wolności, koniec czasu, koniec przyjemności i szczęścia. W serii tej spróbujemy odkryć, czy da się żyć inaczej. Czy po ślubie może być tylko lepiej.

podziel się:
Redakcja