Wyszukiwarka
Wyniki wyszukiwania:
polska | Spotkanie autorskie z o. Bogusławem Dąbrowskim

Spotkanie autorskie z o. Bogusławem Dąbrowskim

We wtorek, 9 kwietnia 2024 r.,  w Bibliotece Publicznej w Nowym Sączu przy ul. Franciszkańskiej 11 o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie autorskie z byłym misjonarzem w Ugandzie, a obecnie duszpasterzem w Stanach Zjednoczonych, franciszkaninem, o. Bogusławem Dąbrowskim. Przy okazji będzie można nabyć dwie jego książki: „Spalić paszport” (po polsku i po angielsku) oraz „Oddech słońca”.

O. Bogusław będzie także głosił niedzielne kazania w wybranych parafiach: 7 kwietnia w Krakowie-Kosocicach (ul. Niebieska 33), 14 kwietnia w Nowym Sączu (u l. Królowej Jadwigi 44), 21 kwietnia w Zielonej Górze (ul. Źródlana 33) oraz 28 kwietnia ponownie w Krakowie (Os. Widok, ul. Jabłonkowska 18).

O. Dąbrowski stał u początków franciszkańskiej misji w Ugandzie, gdzie pracował ponad 19 lat. Obecnie jest duszpasterzem w Stanach Zjednoczonych. Posługuje jako spowiednik, rekolekcjonista i wędrowny kaznodzieja misyjny dla Franciszkańskiego Stowarzyszenia Misyjnego. Jest autorem dwóch książek: „Spalić paszport” i „Oddech Słońca”, w których opisuje swoje przeżycia i doświadczenia misyjne.

Serdecznie zapraszamy!

podziel się:
Jan Maria Szewek OFMConv