Wyszukiwarka
Wyniki wyszukiwania:
polska | Warsztaty Muzyki Liturgicznej w Jaśle

Warsztaty Muzyki Liturgicznej w Jaśle

Już po raz piąty odbędą się Warsztaty Muzyki Liturgicznej przy Klasztorze Franciszkanów w Jaśle. W tym roku organizatorzy zatytułowali je „Pastor bonus”. Uczestnicy tym razem będą skupiać się na liturgicznych pieśniach okresu wielkanocnego.

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którym muzyka jest bliska, którzy pragną rozwijać nabyte już umiejętności wokalne, ale także do tych, którzy są amatorami śpiewu i nigdy ze śpiewem chóralnym nie mieli nic wspólnego. „Dlatego, jeśli jest w Tobie pragnienie uwielbienia Boga właśnie przez śpiew, niezależnie od tego, jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie muzyczne: przyjdź i wyśpiewaj z nami pieśni na Bożą chwałę” – zachęcają organizatorzy.


Warsztaty poprowadzą: Łucja Nowak, Karolina Ruchlewicz oraz Wiktor Lorens.


Zgłoszenia przyjmowane są do 17 kwietnia 2024 r. przez formularz dostępny tu: ZAPISY.


Miejscem Warsztatów będzie Klasztor Franciszkanów w Jaśle przy ul. Szopena 1. Zajęcia będą odbywały się w dniach 19-21 kwietnia 2024 r. Rozpoczęcie w piątek o godz. 17.00, zakończenie w niedzielę ok. godz. 14.00.


Koszt całkowity Warsztatów to 70 zł. W ramach pakietu każdy otrzyma potrzebne materiały i pomoce. Organizatorzy nie zapewniają noclegów i posiłków, jednak z pewnością nie zabraknie ciepłej herbaty, kawy i słodkiego poczęstunku.


Zapraszamy!

podziel się:
Katarzyna Gorgoń